Objawy - grzybica-paznokci

Grzybica paznokci

objawy.org.pl

Forum

Wizyta u manicurzystki (hej_ka)
Witajcie. W zeszłym tygodniu byłam u manicurzystki, żeby zrobić sobie tipsy. Wszystko było pieknie, do czasu aż nie zaczeły odrastać moje naturalne paznokcie. Zauważyłam na nich przebarwienia, które na początku były żółte, a z czasem zaczynają ciemnieć. Czy manicurzystka mogłą zarazić mnie jakaś grzybicą? Nie wiem co mam teraz zrobić bo paznokcie wyglądają na prawde strasznie.
(więcej...)

1
Leczenie (smutna)
Tobie również polecam loceryl, stosuj według zaleceń a uda ci się pokonać chorobę ja leczyłem się z tego dość długo ale udało mi się najważniejsza jest cierpliwość.
(więcej...)

2
Jak rozpoznać grzybicę? (Niunia)
Paznokiec jest czesciowo pusty ,troszke boli,ma nieprzyjemny zapach
(więcej...)

2
Czy komuś udało sie wyleczyć grzybicę paznokci? (Sławek)
Od ponad 2 lat walczę z tą przypadłością. Przez ten czas stosowałem różne środki, kilka razy zmieiałem lekarza dermatologa, ale nic to nie daje. Straciłem już wszelką nadzieję. Czy komuś udało się to przezwyciężyć?
(więcej...)

1
Rozprzestrzenianie się grzybicy (Sylwia)
Sylwia przed wszystkim nie panikuj ; ) Pierwszą rzeczą jaką powinnaś zrobić to pójść do Dermatologa , tak wiem pewnie boisz się co powie zawsze jest takie uczucie , ale nie lekceważ tego.Byłaś w klapkach gdy chodziłaś po płycie basenowej , nie w wodzie ?
(więcej...)

2
Grzybica paznokci? Paznokieć schodzi (Witek)
Zgadzam sie z Leną. Musisz iść do lekarza, ponieważ wdała się CI się jakaś grzybica lub stan zapalny. Teraz nie wygląda to ciekawie a może byc jeszcze gorzej.
(więcej...)

6
Problem (Maciek)
Mam problem i teraz nie wiem jak sobie z tym poradzić... kiedyś chorowałem na pewną chorobę weneryczną i na stronie choroby-weneryczne.net.pl znalazłem parę rad co do leczenia tej choroby. Teraz mam problem z grzybicą paznokci i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czy ktoś może coś poradzić. Liczę na pomoc. Z góry dzięki.
(więcej...)

1
bąbelki dookoła paznokci (Dziubas)
Jestem (byłem) powszechnym obgryzającym paznokcie, ostatnio postanowiłem nie obgryzać i już tak od miesiąca jestem z siebie dumny. Ale na nie nacieszyłem się długo. W ciągu ostatniego tygodnia zaczęły mi wyskakiwać białawe bąble dookoła paznokci, obawiam się, że to grzybica?
(więcej...)

1
pożółkłe i rozdwajające się paznokcie (Sławcio)
Czy żółte i rozdwajające się końcówki paznokci u rąk mogą być grzybicą? Ja tak mam, jestem strasznie pedantyczny i bardzo mnie to irytuje.
(więcej...)

1
Jak skutecznie wyleczyć grzybicę paznokci? (Sissi)
Spróbuj leczenia za pomocą locerylu i najważniejsze nie przerywaj, jeżeli nie stosujesz się do zaleceń prowadzenia leczenia nie osiągniesz sukcesu nieważne jaki to nie będzie środek. To choroba, którą się bardzo trudno leczy i najważniejsze jest ciągłe stosowanie raz wybranej metody leczenia... uwierz wiem co mówię.
(więcej...)

2

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Kto ma więcej pasków: zebra czy słoń?

Pozostałe tematy: